sekretariat@vcps.pl        +48 790 790 646
Panel rodzica
Polski - Niepubliczna Szkoła Podstawowa VCPS Kraków English - Niepubliczna Szkoła Podstawowa VCPS Kraków
Szkoła
Misja szkoły
Misją szkoły jest wychowanie uczniów oraz kształtowanie ich postaw w duchu tolerancji, rzetelności i szacunku do osoby ludzkiej. Chcemy stwarzać otoczenie, które będzie sprzyjało otwarciu uczniów na problemy współczesnego Świata i wyposażyć ich w szeroki zakres wiedzy i kompetencji. Pragniemy, aby nasi uczniowie stali się osobami odpowiedzialnymi, kreatywnymi i wrażliwymi, zdolnymi do wykorzystania własnego potencjału.

Założeniem naszej szkoły jest przestrzeganie zasad, które leżą u podstaw kształtowania osobowości młodego człowieka i przygotowanie go do odniesienia sukcesu w nauce i w życiu.

  1. Szkoła zapewnia warunki umożliwiające uczniom rozwój umysłowy, moralny, emocjonalny i fizyczny, w warunkach poszanowania ich godności osobistej oraz wolności światopoglądowej i wyznaniowej.
  2. Dobro i rozwój dziecka jest najwyższą wartością chronioną przez szkołę.
  3. Szkoła inspiruje i zachęca do rozwoju osobistego ucznia, jego talentów i zainteresowań.
Każdemu dziecku stwarzamy warunki zrównoważonego rozwoju poprzez zaoferowanie mu dostępu do innowacyjnych zajęć dydaktycznych i pozalekcyjnych. Cechuje nas nowoczesne i twórcze podejście do nauki języków obcych. Razem z rodzicami wspieramy każde dziecko w poszukiwaniu własnej drogi edukacyjnej. Wzmacniamy jego kreatywność, zdolności komunikacyjne oraz umiejętność współpracy w grupie. Dbamy o bliski kontakt z szeroko pojętą kulturą i sztuką, który kształtuje wrażliwość człowieka na otaczający go Świat.

Działamy pod patronatem:

Współpracujemy z:

Lenkowo Baby - Niepubliczny Żłobek
LENKOWO - pierwsze w Małopolsce polsko-angielskie przedszkole artystyczne
Akademia Wiedzy i Umiejętności Victoria Center
Kontakt
Strona główna | Mapa strony

Niepubliczna Szkoła Podstawowa
VICTORIA CENTER PRIMARY SCHOOL


ul. Spacerowa 8
32-040 Wrząsowice
Telefon: +48 790–790–646
E-Mail: sekretariat@vcps.pl

Polityka prywatności i cookie
Copyright © 2010 - 2021 Victoria Center