Rekrutacja do klasy pierwszej

Do jakich klas jest prowadzony nabór?

 •  klasa I (dla sześcio- i siedmiolatków)

Serdecznie zapraszamy do zerówki (dla pięciolatków i sześciolatków), która prowadzona jest w Niepublicznym Polsko-Angielskim Przedszkolu Artystycznym „LENKOWO”.

Kiedy można zapisać dziecko?

 • I etap naboru: od 1 marca 2017 do 20 grudnia 2017r.
 • II etap naboru (etap uzupełniający, w miarę posiadania wolnych miejsc): od 2 stycznia 2018r. do 31 marca 2018r.

Jaki jest tryb naboru?

 1. Należy pobrać ze strony kartę zgłoszenia

  a następnie wypełnioną i podpisaną dostarczyć do Sekretariatu Szkoły.

  Niepubliczna Szkoła Podstawowa

  VICTORIA CENTER PRIMARY SCHOOL

  ul. Spacerowa 8, 32-040 Wrząsowice

  tel. kom. 508-355-493

  e mail rekrutacja@vcps.pl

  Alternatywną formą zgłoszenia dziecka jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej.

 2. W oparciu o złożone karty zgłoszeń lub dane z formularza zgłoszeniowego pracownik szkoły skontaktuje się z rodzicami i ustali termin indywidualnego spotkania z przedstawicielami szkoły.
 3. Na podstawie wyników  przeprowadzonych rozmów, ankiet zostanie sporządzona lista Uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia.
 4. Jeżeli w wyniku zakończenia I fazy naboru szkoła będzie dysponowała jeszcze wolnymi miejscami, prowadzony będzie nabór uzupełniający. Złożenie karty zgłoszenia będzie podstawą do zaproszenia na indywidualne rozmowy, w wyniku których lista uczniów będzie uzupełniana aż do wyczerpania miejsc.

Jakie są kryteria naboru?

Pierwszeństwo w zapisaniu do szkoły mają:

 • dzieci uczęszczające wcześniej do Niepublicznego Polsko-Angielskiego Przedszkola Artystycznego „LENKOWO” (przez co najmniej pół roku szkolnego – oferta ważna do dnia podanego przez Dyrektora Przedszkola),
 • rodzeństwo Dzieci uczęszczających do Niepublicznego Polsko-Angielskiego Przedszkola Artystycznego „LENKOWO” (oferta ważna do dnia podanego przez Dyrektora Przedszkola),
 • rodzeństwo Uczniów Szkoły VICTORIA CENTER PRIMARY SCHOOL (oferta ważna do dnia podanego przez Dyrektora Przedszkola).