Wycieczka do Parku Rozrywki Podstolice Ski & Adeventure

30.09.2013

Pierwsza wycieczka w nowym roku szkolnym. Wsiadamy do autokaru i jedziemy do pobliskich Podstolic do Parku Rozrywki. W autokarze wesoło, słychać śmiechy i żarty. Szybko dojeżdżamy na miejsce, gdzie witają nas gospodarze. Panowie instruktorzy zakładają nam specjalny sprzęt i robią szkolenie, aby zabawa była bezpieczna. Gotowi udajemy się do parku linowego. Myślę, że najlepsze zdjęcia nie oddadzą emocji i szczęścia naszych uczniów, którzy z przeszkodami radzili sobie fantastycznie. Następnie mieliśmy możliwość zmierzenia się ze ścianką wspinaczkową. A później kolejna atrakcja – kolejka tyrolka. Uczniów naszej szkoły było słychać w całych Podstolicach. Był także czas na ciepłą kiełbaskę i herbatę, a na deser walki sumo.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Zajęcia dodatkowe

Posiadamy w swojej ofercie różnorodne zajęcia dodatkowe.

opisy zajęć dodatkowych