Rozpoczęcie roku szkolnego w klasie I

05.09.2012

Uroczystą inaugurację roku szkolnego 2012/2013 rozpoczęła pani dyrektor Iwona Kubok. Szczególnie gorąco powitała najmłodszych uczniów, którzy rozpoczęli naukę w klasie pierwszej naszej szkoły. Nie zabrakło również ciepłych słów dla pozostałych uczniów, nauczycieli i rodziców. Klasa pierwsza zostaładodatkowo przywitana przez drugoklasistów, którzy wręczyli im upominki. Po zakończonej uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas. Inaugurację roku szkolnego uświetniła uroczysta Msza Święta w Kościele Ojców Bernardynów w Krakowie.

Życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły wielu sukcesów w nowym roku szkolnym. Niech zdobywanie wiedzy stanie się dla Was fascynującą i satysfakcjonującą przygodą, a także odnalezieniem siebie samego i swoich zainteresowań.

Dyrekcja i grono pedagogiczne

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Zajęcia dodatkowe

Posiadamy w swojej ofercie różnorodne zajęcia dodatkowe.

opisy zajęć dodatkowych