Piknik Rodzinny 2013

17.06.2013

Sobota 8 czerwca dla naszego Centrum Edukacyjnego była dniem szczególnym, gdyż właśnie wtedy odbył się Piknik Rodzinny. Uroczystość rozpoczęła się punktualnie o godzinie 11.00 i była wspaniałą okazją do miłego spędzenia czasu i zaprezentowania umiejętności aktorskich naszych Uczniów oraz Przedszkolaków z LENKOWA. Każda grupa przygotowała dla swoich najbliższych ciekawy repertuar artystyczny. Różnorodna scenografia, bogactwo wielobarwnych strojów oraz wielkie zaangażowanie dzieci w odgrywane przez nich role sprawiły, że wszyscy na chwilę poczuliśmy się jak w prawdziwym teatrze.

Jako pierwsze wystąpiły Tygryski. Najmłodsza grupa zaprezentowała własną wersję „You can dance”. Kolejną grupą, jaka pojawiła się na scenie były Misie. Widzowie byli oczarowani pomysłowością i różnorodnością strojów przedszkolaków. Pszczółki również stanęły na wysokości zadania i przygotowały wspaniałe przedstawienie pt. „Cztery pory roku”. „Listy do Rodziców” to tytuł przedstawienia zaprezentowanego przez grupę Biedronek. Zaraz po nich żwawym krokiem, bez oznaki jakiejkolwiek tremy na scenę wkroczyły Żabki. Gdy na scenie pojawiła się grupa Lisków i Gąsieniczek publiczność z wielkim zainteresowaniem oczekiwała na rozwój wydarzeń. Zerówkowicze po mistrzowsku przygotowały wielkie show.

Na koniec we wspólnym przedstawieniu wystąpiła pierwsza i druga klasa z naszej szkoły podstawowej. Piękny występ poprowadzony przez ucharakteryzowane Panie Wychowawczynie zachwycił widownię. Mnogość tańców przygotowanych pod bacznym okiem Pani Asi również zaimponowała.

Dla najmłodszych uczestników Pikniku przygotowano wiele niezapomnianych  atrakcji: wielki dmuchaniec wywołujący wielkie uśmiechy, który zawitał do nas dzięki uprzejmości KMANAGEMENT, przejażdżki na kucykach ze stadniny przy polu Golfowym w Paczółtowicach, malowanie twarzy, wielkie bańki mydlane, nawlekanie koralików, koło fortuny, pokazy Straży Pożarnej, Story Time, dmuchany lew, trampolina.

Pieniądze w rekordowej kwocie: 6050 zł. zebrane w trakcie pikniku zostały przekazane Monice Zientarskiej, podopiecznej Stowarzyszenia „Uratujmy Życie”. Na ten cel zostały zlicytowane bardzo oryginalne i atrakcyjne przedmioty: narty z autografem Adama Małysza, wino z autografem Marka Kondrata, płyta Grzegorza Turanaua z autografem, piłki meczowe  i oryginalna koszulka siatkarskiego Hutnika Kraków, który w tym roku wywalczył awans do drugiej ligi,  oraz  wiele, wiele innych.

Serdeczne podziękowania kierujemy także do naszych sponsorów: Italian Pizza, hurtownii „Farutex” oraz „Iglotex”, firm  „Eden”, "Little Star” oraz producenta napojów „Fantic”. Dziękujemy również za wsparcie masarni w Swoszowicach oraz Pana Piotra Czapika z firmy „PAM”.

Uroczystość przebiegła w atmosferze radości i zadowolenia, o czym niewątpliwie świadczyły uśmiechy na twarzach zarówno dzieci, jak i dorosłych. W finałowej scenie Pikniku kadra LENKOWA i VCPS zaśpiewała niezapomniany przebój Maryli Rodowicz „Ale to już było”, który to przypomniał nam starą prawdę, że wszystko, co dobre, szybko się kończy. 

Wspomnienia tegorocznego Pikniku z pewnością jeszcze na długo będą gościły w naszej pamięci, stąd polecamy odwiedzać naszą galerię.

Zajęcia dodatkowe

Posiadamy w swojej ofercie różnorodne zajęcia dodatkowe.

opisy zajęć dodatkowych