Piknik Rodzinny 2012

02.07.2012

 

 

W piękną, słoneczną sobotę 16 czerwca odbył się Piknik Rodzinny w Centrum Edukacyjnym Victoria Center. Impreza rozpoczęła się punktualnie o godzinie 11.00, kiedy to na scenie pojawiły się dzieci z Przedszkola LENKOWO. Radosny występ najmłodszych przedszkolaków rozpoczął całodniowe Święto Rodziny. Podczas Pikniku ani przez chwilę nie można  było się nudzić. Dla najmłodszych uczestników przygotowano szereg atrakcji: prezentacje multimedialną programu eTwinning, malowanie twarzy, dmuchany plac zabaw, wielkie bańki mydlane oraz trampolinę. Nasza kuchnia przygotowała przysmaki, dzięki którym odbyć mogliśmy kulinarną podróż do najdalszych zakątków świata, by na koniec powrócić do sielskiej atmosfery zajadając się wyśmienitym bigosem.

Największą atrakcją sobotniej imprezy bez wątpienia pozostają jednak występy naszych małych artystów. Nasi uczniowie dali pokaz taekwondo, tańca artystycznego, a przygotowany przez nich musical „Cats” zapewne zachwyciłby samego Andrew Lloyd Webbera.

Deski naszej piknikowej sceny gościły ponadto wielu innych artystów z naszego przedszkola, m.in. Baletnice, Tancerzy oraz występy artystyczne dzieci z wszystkich grup. Stało się już tradycją, że Teatr w Stodole uświetnia nasze imprezy swoją obecnością. Współpracownicy Pani Doroty Ruśkowskiej nie tylko podziękowali nam za zaangażowanie w działalność charytatywną, lecz także przekazali ogrom pozytywnej energii wszystkim uczestnikom pikniku.

Widownia niemalże zaniemówiła, gdy na deskach sceny pojawili się muzycy. Ubrani na czarno, w ciężkich butach i ciekawym zaroście panowie, stanowili niebagatelną zagadkę. Czyżby za chwilę miał odbyć się koncert rockowy? Ależ skąd, panowie Damian i Szymon przybyli by zagrać dla nas znane i lubiane przez całe pokolenia utwory. Bardzo cieszmy się, że mimo tremy także niektórzy rodzice odważyli się sprawdzić swoje możliwości wokalne śpiewając do mikrofonu.

           Bawiąc się, nie zapomnieliśmy także o tych, którzy potrzebują pomocy. Podczas trwania pikniku można było wziąć udział w loterii fantowej – wspierając finansowo Igorka – podopiecznego fundacji Omnibus. Ponadto, przedszkolaki wykonały piękne prace, które zlicytowane zostały na aukcji. Dzięki hojności uczestników naszego pikniku udało nam się zebrać kwotę 3,787,27 zł oraz 1,10 euro, która to w całości przekazana została na pomoc potrzebującemu Igorowi.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do naszych sponsorów: sklepu Miki, firmy Fantic oraz Best 4 Kids.

Powyższe wspomnienia z minionego Pikniku Rodzinnego nie są w stanie oddać w pełni atmosfery radości jaka towarzyszyła nam 16 w tym dniu. Mamy nadzieję, że uczestnicy naszej wspólnej zabawy na długo zachowają w pamięci miłe chwile, a w przyszłym roku ponownie wspólnie stworzymy miłą i rodzinną atmosferę podczas imprezy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii: cz.1; cz.2

Zajęcia dodatkowe

Posiadamy w swojej ofercie różnorodne zajęcia dodatkowe.

opisy zajęć dodatkowych