Pasowanie na Pierwszoklasistę

21.10.2012

„Co dzień rano z przyjemnością idę do swej szkoły…” przy słowach tej piosenki dnia 18 października 2012 roku,  miało miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu naszych pierwszaków. To właśnie tego dnia, każdy z nich w obecności Pani Dyrektor, Wychowawcy oraz Rodziców został oficjalnie włączony do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej VICTORIA CENTER PRIMARY SCHOOL. Uroczystość rozpoczęła się występem artystycznym w wykonaniu klasy I i II. Starsi uczniowie przygotowali dla pierwszoklasistów liczne zadania, którym wszyscy dzielnie stawili czoła. Każdy pierwszoklasista otrzymał dyplom, biret i pierwszy dokument w życiu – legitymację szkolną!

O naszych najmilszych nie zapomniała także II klasa, która własnoręcznie przygotowała śliczne upominki w postaci drzewek szczęścia. Także rodzice, podekscytowani i wzruszeni dzielnie wspierali swoje pociechy w tak ważnym dla nich dniu.

Jesteśmy przekonani, że to piękne popołudnie na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Zajęcia dodatkowe

Posiadamy w swojej ofercie różnorodne zajęcia dodatkowe.

opisy zajęć dodatkowych